0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
استقلال تهران
-
-
پیکان
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Tractor Sazi Tabriz FC
-
-
Machine Sazi Tabriz
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
GOL Gohar Sirjan FC
-
-
Persepolis FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
فولاد سپاهان
-
-
پدیده مشهد
inprogress
۲۰:۴۵
پارس جنوبی جم
-
-
فولاد خوزستان
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
FC Nassaji Mazandaran
-
-
ذوب آهن
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Saipa FC
-
-
Naft Masjed Soleyman FC
inprogress
۲۰:۴۵
Sanat Naft Abadan FC
-
-
Shahin Bushehr FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
International Clubs
UEFA Champions League, Knockout stage
Manchester City FC
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Russia
لیگ برتر
CSKA Moscow
-
-
FK Tambov
inprogress
۱۹:۳۰
FK Rostov
-
-
FK Zenit ST Petersburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Dinamo Moscow
۰
۰
SK Rotor Volgograd
Finished
۱۷:۰۰
FK Rubin Kazan
۱
۱
FK Ural Yekaterinburg
Finished
۱۷:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
-
-
FC Krasnodar
inprogress
۲۰:۳۰
Belgium
First Division A
KRC Genk
-
-
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۱۹:۰۰
Royal Charleroi SC
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KAA Gent
-
-
KV Kortrijk
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KRC Genk
-
-
Royal Antwerp FC
Cancelled
۱۹:۰۰
Royal Charleroi SC
-
-
KV Kortrijk
Cancelled
۲۱:۳۰
KAA Gent
-
-
ST Truidense VV
Cancelled
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Adalh FC
-
-
AL Hilal (KSA)
inprogress
۲۰:۲۵
AL Nassr FC
-
-
AL Wehda FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۰
AL Faisaly FC
-
-
AL Ahli Saudi FC
inprogress
۲۰:۴۰
AL Taawoun FC
-
-
Damac FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Korea Republic
K-League 1
Ulsan Hyundai FC
۲
۰
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Bluewings
۱
۳
Jeonbuk Hyundai Motors
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۲
۱
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
1. HNL
HNK Rijeka
-
-
HNK Sibenik
inprogress
۲۰:۲۵
NK Osijek
-
-
NK Slaven
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
Egypt
لیگ برتر
Zamalek SC
-
-
Misr Lel Makasa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
China
Chinese Super League
Shandong Luneng
۲
۰
Shenzhen FC
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J.League
Consadole Sapporo
۱
۶
Kawasaki Frontale
Finished
۰۹:۳۰
Oita Trinita
۱
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۰۰
FC Tokyo
۱
۰
Nagoya Grampus
Finished
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
۱
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۰
۰
Shimizu S-Pulse
Finished
۱۳:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۴
۲
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
-
-
Gamba Osaka
Cancelled
۱۴:۳۰
Kuwait
لیگ برتر
AL Kuwait SC
-
-
AL Nasr SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Slovakia
Superliga
FC Dac 1904 Dunajska Streda
-
-
FC Nitra
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Spartak Trnava
-
-
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
-
-
SK Slovan Bratislava
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AS Trencin
-
-
MSK Zilina
inprogress
۲۰:۳۰
FK Senica
-
-
MFK Zemplin Michalovce
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
MFK Ruzomberok
-
-
SKF Sered
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
America FC MG
۱
۱
Operario Ferroviario EC PR
Finished
۰۲:۴۵
AA Ponte Preta SP
۳
۳
EC Vitoria BA
Finished
۰۴:۰۰
Parana Clube PR
۳
۱
EC Juventude RS
Finished
۰۵:۰۰
Botafogo FC SP
۰
۱
Guarani FC SP
Finished
۱۸:۳۰
Australia
A-League
Sydney FC
۱
۲
Western United FC
Finished
۱۱:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Montevideo City Torque
۱
۲
Danubio FC
Finished
۰۱:۰۰
Liverpool Montevideo
-
-
Atletico Fenix Montevideo
inprogress
۱۹:۳۰
CA River Plate
-
-
Club Nacional De Football
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iceland
4 deild, Group D
Smari
۳
۲
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Midas
-
-
Hviti Riddarinn
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Klepp
۰
۱
Roea
Finished
۱۷:۳۰
Avaldsnes
-
-
LSK Kvinner
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Arna-Bjornar
۲
۱
Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova
-
-
Slovan Bratislava B
inprogress
۲۰:۳۰
MSK Puchov
-
-
Partizan Bardejov
inprogress
۱۹:۳۰
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
FC Stk 1914 Samorin
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
Eliteserien
Sarpsborg 08
۲
۱
Molde FK
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Tallinna JK Legion
۰
۶
Nomme Kalju FC
Finished
۱۷:۳۰
Viljandi JK Tulevik
-
-
Paide Linnameeskond
inprogress
۲۰:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera A, First stage
Deportivo Cuenca
۱
۱
Guayaquil City FC
Finished
۰۲:۳۰
Barcelona SC
۱
۰
Orense SC
Finished
۰۴:۴۵
Serbia
Prva Liga
FK Kabel Novi Sad
-
-
GFK Dubocica
inprogress
۱۹:۳۰
FK Loznica
-
-
FK Kolubara Lazarevac
inprogress
۱۹:۳۰
FK Radnicki 1923
-
-
FK Zeleznicar Pancevo
inprogress
۱۹:۳۰
FK Zemun
-
-
FK Trajal Krusevac
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۱
۱
FC Honka
Finished
۱۸:۳۰
Tampereen Ilves
۰
۰
Seinajoen JK
Finished
۱۸:۳۰
Norway
2nd Division, Group 1
Alta IF
۴
۱
Senja
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
۱
۵
Fredrikstad FK
Finished
۱۸:۳۰
Moss FK
۰
۱
Floro
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
Premiership
Hibernian FC
-
-
Motherwell FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ross County
۱
۲
Dundee United
Finished
۱۸:۳۰
Celtic Glasgow
-
-
Aberdeen FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Hamilton Academical FC
۰
۱
ST Mirren
Finished
۱۸:۳۰
Kilmarnock FC
۱
۲
ST Johnstone FC
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
2. SNL
Jadran Dekani
-
-
NK Brezice 1919
inprogress
۱۹:۳۰
NK Radomlje
-
-
NK Smartno 1928
inprogress
۱۹:۳۰
Drava Ptuj
-
-
NK Fuzinar Ravne
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Superettan
Osters IF
-
-
IK Brage
inprogress
۲۰:۰۰
Dalkurd FF
-
-
Halmstads BK
inprogress
۲۰:۰۰
GIF Sundsvall
-
-
Gais
inprogress
۲۰:۰۰
Mexico
Liga MX, Apertura
Puebla FC
۰
۱
CF Pachuca
Finished
۰۷:۰۰
Bulgaria
First Professional League
PFC Lokomotiv Plovdiv
-
-
Pofc Botev Vratsa
inprogress
۱۹:۱۵
FC Arda Kardzhali
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Nardo
۳
۳
Fram Larvik
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۳
۱
Flekkeroy
Finished
۱۸:۳۰
Arendal
۱
۱
Bryne FK
Finished
۱۸:۳۰
Vard Haugesund
-
-
Asker
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ireland
Premier Division
Finn Harps
۰
۱
Bohemians Dublin
Finished
۱۷:۳۰
Shelbourne FC
-
-
Derry City
inprogress
۲۰:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Sportivo Luqueno
۲
۲
SOL De America
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1
Musgrave
۰
۰
Kingscliff
Finished
۱۰:۳۰
Czech Republic
Cup
TJ Sokol Srbice
-
-
FK Banik Sokolov
inprogress
۱۹:۳۰
Velke Hamry
-
-
FC Vlasim
inprogress
۱۹:۳۰
FK Nachod
-
-
FC Hradec Kralove
inprogress
۱۹:۳۰
CLU Beroun
-
-
FK Viktoria Zizkov
inprogress
۱۹:۳۰
TJ Slovan Velvary
-
-
MFK Dobris
inprogress
۱۹:۳۰
FK Banik Most
-
-
FK Kraluv Dvur
inprogress
۱۹:۳۰
Cesky Brod
-
-
FC Pisek
inprogress
۱۹:۳۰
SK Vysoke Myto
-
-
SK Zapy
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Orebro SK
۰
۳
Djurgardens IF
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League
Nerang
۰
۲
Robina City
Finished
۱۰:۳۰
Surfers Paradise
۱
۱
Southport SC
Finished
۰۹:۳۰
Japan
J.League 2
Matsumoto Yamaga FC
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
FC Machida Zelvia
Finished
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
Niigata Albirex
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Newcastle United Jets FC
۴
۴
C. Coast Mariners
Finished
۰۸:۳۰
Hills United FC Brumbies
۲
۵
NSW Spirit
Finished
۱۰:۰۰
Blacktown Spartans
-
-
SD Raiders FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Hungary
NB I, Women
Haladas Viktoria FC
-
-
Kelen SC
inprogress
۱۹:۰۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
Ns Mura
۲
۳
Nk Brinje Grosuplje
Finished
۱۵:۳۰
NK Maribor Branik
-
-
ND Ilirija 1911
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
FC Iserlohn
۲
۳
Rot Weiss Ahlen
Finished
۱۴:۱۵
Eintracht Stadtallendorf
-
-
KSV Baunatal
Finished
۱۷:۰۰
SK Rapid Wien
۳
۰
FC Slovan Liberec
Finished
۱۸:۳۰
AFC Dunarea 2005 Calarasi
۰
۴
FC Farul Constanta 1920
Finished
۱۲:۳۰
SV Stripfing
۰
۱
FC Stadlau
Finished
۱۳:۰۰
SSVg Velbert
-
-
RW Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
Sw Dusseldorf
-
-
SC Velbert
Finished
۱۸:۳۰
CS Soimii Lipova
۱
۴
Ripensia Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
NK Maribor
-
-
ND Gorica
inprogress
۲۰:۳۰
KS Gornik Polkowice
۱
۵
Miedz Legnica
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Wulfrath
۴
۶
Cronenberger SC
Finished
۱۳:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۲
۰
Bytovia Bytow
Finished
۱۳:۳۰
Admira Wacker II
-
-
SKN St. Polten II
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
VV Katwijk
۱
۱
VV Sint Bavo
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Steele 03/​09
-
-
SpVg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۳۰
SG Rot-Weiss Frankfurt
-
-
SV Zeilsheim
inprogress
۱۷:۳۰
Fc Basara Mainz
-
-
Turk Gucu Friedberg
Finished
۱۷:۳۰
VV Katwijk
-
-
SV Alphense Racing Club
Finished
۱۸:۰۰
Swindon Town
۲
۱
Coventry City
Finished
۱۸:۳۰
NAC Breda
-
-
ADO Den Haag
Cancelled
۱۸:۳۰
SCO Angers
-
-
AS Saint-Etienne
inprogress
۱۹:۳۰
1. SC Feucht
-
-
ASV Zirndorf
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
روین
-
-
AF Bobigny
inprogress
۲۰:۳۰
SV Gonsenheim
-
-
Fc Speyer 09
inprogress
۲۰:۳۰
1. Wiener Neustadter SC
-
-
SC Ortmann
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SC St Margarethen An Der Raab
-
-
USC SONNHOFEN
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Ansan Greeners FC
۰
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
FC Anyang
۲
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۵:۳۰
South Africa
لیگ برتر
Polokwane City
۲
۳
Kaizer Chiefs
Finished
۱۸:۰۰
Amazulu
۰
۰
Baroka FC
Finished
۱۶:۰۰
Orlando Pirates
-
-
Bidvest Wits
inprogress
۲۰:۳۰
Stellenbosch FC
۱
۰
Lamontville Golden Arrows
Finished
۱۶:۰۰
Australia
Gold Coast Premier League Reserve
Surfers Paradise
۲
۳
Southport Reverse
Finished
۰۷:۱۵
Nerang Reserves
-
-
Robina City Reverse
inprogress
۰۸:۱۵
Australia
Brisbane Capital League 1 Reserve
Annerley
۱
۲
AC Carina Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Australia
U20 NSW Premier League
Apia Leichhardt Tigers
۱
۲
Western Sydney Wanderers Fc
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers Fc
-
-
Rockdale Illinden
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Czech Republic
Divize E
FK Novy Jicin
۱
۰
FK Fotbal Trinec B
Finished
۱۲:۴۵
SK Hranice
-
-
FK Kozlovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Mongolia
First League
Tuv Buganuud
۲
۰
Dmu
Finished
۱۵:۳۰
Aldariin Daichid
۲
۳
Deren Ii
Finished
۰۹:۳۰
Bch Lions
۴
۰
Khoromkhon FC
Finished
۱۲:۳۰
Morocco
Botola
RCA Raja Casablanca Athletic
-
-
Rapide Club Oued Zem
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Olympique Club of Khouribga
-
-
Ittihad Tanger
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
Moghreb Athletic De Tetouan
-
-
Hassania Union Sport Agadir
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
OCS Olympique De Safi
-
-
CA Youssoufia Berrechid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FC Carl Zeiss Jena
۱
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۳۰
Hertha BSC II
۳
۱
1. FC Lokomotive Leipzig
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
۱
۲
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۸:۳۰
FC Energie Cottbus
۱
۲
SV Lichtenberg 47
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۰
۲
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
۲
۰
VfB Auerbach 1906
Finished
۱۶:۰۰
FSV 63 Luckenwalde
۱
۰
VfB Germania Halberstadt
Finished
۱۶:۰۰
Berliner AK 07
۳
۲
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
BSG Chemie Leipzig
۳
۱
BFC Dynamo
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
MKS Piast Zmigrod
-
-
MKS Polonia Stal Swidnica
inprogress
۱۹:۳۰
Foto-Higiena Gac
-
-
Warta Gorzow Wielkopolski
inprogress
۱۹:۳۰
KS Row 1964 Rybnik
-
-
KS Stal Brzeg
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
FC Kurim
۰
۱
FK Mutenice
Finished
۱۲:۴۵
FC Svratka Brno
۴
۲
FC Moravsky Krumlov
Finished
۱۲:۳۰
FC Boskovice
۲
۰
Fk Banik Ratiskovice
Finished
۱۳:۰۰
Tj Sokol Kralovice
۳
۱
FK Dukla Jizni Mesto
Finished
۱۳:۰۰
Fc Slavoj Vysehrad B
-
-
Treboradice
Finished
۱۶:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Etoile Sportive DU Sahel
-
-
Esperance Sportive De Tunis
inprogress
۲۰:۰۰
Club S Hammam-Lif
-
-
US Ben Guerdene
inprogress
۲۰:۰۰
Bosnia & Herzegovina
لیگ برتر
FK Sloboda Tuzla
-
-
FK Zeljeznicar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Mladost Doboj Kakanj
-
-
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Velez Mostar
-
-
FK Krupa
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
Mladost Lucani
۰
۱
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۳:۳۰
Australia
U20 Western Australian Premier League
Gwelup Croatia Sc
۱
۲
Perth SC
Finished
۰۹:۳۰
Finland
Ykkonen
Musan Salama
۱
۳
AC Oulu
Finished
۱۸:۳۰
FC Ktp Kotka
۲
۰
Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
Jordan
Jordan League
Sahab SC
-
-
AL Faisaly
inprogress
۱۹:۳۰
Bulgaria
Second Professional League
FC Lokomotiv 1929 Sofia
-
-
FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
inprogress
۱۹:۳۰
FK Septemvri Sofia
-
-
Neftochimik 1962 Bourgas
inprogress
۱۹:۳۰
FC Dobrudzha Dobrich
-
-
PFC Ludogorets Razgrad II
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kariana Erden
-
-
FK Septemvri Simitli
inprogress
۱۹:۳۰
PFC Litex Lovech
-
-
FC Sozopol
inprogress
۲۰:۳۰
FC Vitosha Bistrica
-
-
Hebar Pazardzhik
inprogress
۲۰:۳۰
Lithuania
I Lyga
FC Vytis Vilnius
-
-
DFK Dainava Alytus
inprogress
۱۹:۳۰
FK Panevezys B
-
-
FK Vilnius Bfa
inprogress
۱۹:۳۰
Hungary
NB I
Zalaegerszeg TE
-
-
Fehervar FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
Paksi FC
-
-
Ujpest FC
inprogress
۱۹:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
Valur Reykjavik
-
-
KA Akureyri
inprogress
۲۰:۳۰
IA Akranes
-
-
Fylkir Reykjavik
inprogress
۲۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Olympique Lyon
-
-
یونتوس اف سی بانوان
inprogress
۲۰:۳۰
Sturm Graz Ii
۵
۰
Luv Graz/Dfc Leoben
Finished
۱۳:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Atsv Stadl-Paura
-
-
SV Ried II
inprogress
۱۸:۳۰
SC Weiz
-
-
SC Kalsdorf
Cancelled
۲۰:۳۰
Russia
Zone Ural/Western Siberia
Fk Ilpar Ilyinsky
۳
۲
Fc Prikamie
Finished
۱۳:۳۰
Tobol Kurgan
-
-
Irtysh-D Omsk
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Spartak Tuimazy
-
-
Sshor Zvezda Perm
inprogress
۱۷:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
FK Sindelic Beograd
۰
۱
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
Finished
۱۲:۳۰
Gsp Polet
۱
۶
FK Teleoptik
Finished
۱۳:۳۰
Australia
West State League Division 1
Ashfield SC
۱
۴
Uwa Nedlands FC
Finished
۱۱:۳۰
Kazakhstan
لیگ برتر
Kairat Almaty
-
-
Shakhtyor Karagandy
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Ordabasy
-
-
Taraz
Cancelled
۱۶:۳۰
Tobol Kostanay
-
-
Zhetysu Taldykorgan
Cancelled
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
Okzhetpes Kokshetau
Cancelled
۱۶:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
SV Austria Salzburg
inprogress
۱۹:۳۰
Slovenia
3. SNL
NK Ziri
-
-
NK Sencur
inprogress
۱۹:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Metta / LU
-
-
Riga FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Serbia
Superliga
FK Indjija
-
-
FK Napredak Krusevac
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Novi Pazar
-
-
FK Javor Ivanjica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Radnik Surdulica
-
-
FK Partizan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
-
-
FK Cukaricki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Radnicki Nis
-
-
FK Macva Sabac
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Russia
PFL, Group 3
FC Fakel-M Voronezh
-
-
FC Krasny
inprogress
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
FC Wolfurt
-
-
Schwarz Weiss Bregenz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SC Austria Lustenau (A)
-
-
RW Rankweil
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Rotenberg
-
-
FC Lauterach
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Prva Liga, Republic of Srpska
FK Ljubic Prnjavor
-
-
FK Tekstilac Derventa
inprogress
۱۹:۳۰
FK Podrinje
-
-
FK Drina Zvornik
inprogress
۱۹:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
Ayacucho FC
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
EM Deportivo Binacional
-
-
Academia Cantolao
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UTC De Cajamarca
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Carlos Mannucci
-
-
Deportivo Llacuabamba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Cusco FC
-
-
Sport Boys Association
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Deportivo Municipal
-
-
Club Sportivo Cienciano
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atlético Grau
-
-
Alianza Universidad De Huanuco
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FBC Melgar
-
-
FC Carlos Stein
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sporting Cristal
-
-
Alianza Lima
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Universitario De Deportes
-
-
CD Usmp
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
Legion Ivanteyevka
-
-
Fc Znamya 2 Noginsk
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
PFL, Group 1
Dinamo Stavropol
-
-
FC Druzhba Maykop
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Gryf Wejherowo
-
-
Radunia Stezyca
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
MSFL
FC Dolni Benesov
-
-
SFK Vrchovina
inprogress
۱۹:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
FC Slovan Rosice
inprogress
۱۹:۳۰
North Macedonia
1. MFL
FK Rabotnicki Skopje
-
-
FK Belasica Strumica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Canada
Canadian Premier League
York 9 FC
-
-
Atletico Ottawa
inprogress
۲۰:۳۰
Slovakia
3. Liga
1. FC Tatran Presov
-
-
MFk Sobrance
inprogress
۱۹:۰۰
SK Odeva Lipany
-
-
Msk Tesla Stropkov
inprogress
۱۹:۰۰
FK Slovan Duslo Sala
-
-
FK Slovan Galanta
inprogress
۱۹:۳۰
OFK Malzenice
-
-
Ok Castkovce
inprogress
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Rakvere JK Tarvas
-
-
Voru FC Helios
inprogress
۲۰:۳۰
Israel
League Cup, Premier, Group B
Hapoel Hadera
-
-
Maccabi Netanya FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Serbia
Srpska Liga, Zapad
Fk Takovo
-
-
FK Sloboda Uzice
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group B
Tombense FC MG
-
-
EC Sao Jose RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Mlks Znicz Biala Piska
-
-
Lechia Tomaszow Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
KS Ursus Warszawa
-
-
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
Manchester City Srl
۳
۰
Olympique Lyonnais Srl
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
First Division
Shamrock Rovers II
۲
۰
Wexford
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Zone North-West
Spbkls
۰
۲
Khimik Koryazhma
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo St Petersburg
-
-
Karelia Region Team
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Sergipano, Final Round
CS Sergipe SE
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۱:۱۵
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Runaway Bay Reverse
-
-
Tweed United Reserves
inprogress
۰۸:۱۵
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Suwon Bluewings (SRL)
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
FC Seoul (SRL)
۰
۰
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Ulsan Hyundai FC (SRL)
۳
۱
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
West State League Division 1, Reserve
Ashfield SC Reserves
-
-
UWA Nedlands FC Reserves
inprogress
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FK Dinamo Moscow Srl
۰
۰
SK Rotor Volgograd Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rubin Kazan Srl
۲
۱
FK Ural Yekaterinburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
CSKA Moscow Srl
۳
۱
FK Tambov Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Lokomotiv Moscow Srl
۱
۱
Krasnodar Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rostov Srl
۰
۱
FK Zenit ST Petersburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
China Super League SRL
Shandong Luneng Srl
۵
۱
Shenzhen FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Professional FC Srl
۲
۱
Guangzhou R&f FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group B
FC Balashikha
۸
۱
Sdyusshor Bronnitsy
Finished
۱۳:۳۰
Zorkiy-2 Krasnogorsk
-
-
FC Lobnya
inprogress
۱۸:۳۰
FK Kraskovo
-
-
Fc Egorievsk
Finished
۱۸:۳۰
SSH Saturn Ramenskoye
-
-
Fc Avangard Elektrostal
inprogress
۱۹:۰۰
Finland
Ykkonen, Women
FC Sport Juniorit
۰
۶
P-iirot
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Moscow Region Championship
FK Gorky-2 Odintsovo
۴
۱
FC Odintsovo
Finished
۱۳:۳۰
SSH Vybor-Odintsovo
۷
۱
Volokolamsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Pavlovskiy Posad
-
-
Olympik Mytishchi
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Olimp Fryazino
۴
۰
Zvezda Lyubertsy
Finished
۱۳:۳۰
Fssh Vostok-elektrostal
۴
۳
Tonar Gubino
Finished
۱۳:۳۰
Argent Al Yans-zvezda Zvenigorod
-
-
SK Khimik Klin
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
Rostov Region Championship
Fk Bataiysk-2018
-
-
Rostselmash-m Rostov On Don
Finished
۱۸:۳۰
Ska-2-Dgtu Rostov On Don
-
-
Af-ponedelnika Vodopadny
Finished
۱۸:۳۰
Akhlamov Novoprimorskiy
-
-
Chayka M Peschanokopskoe
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tulevik JA Suure-Jaani Unitedi Un
۳
۰
FC Lootos Polva
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn
-
-
Tartu JK Temmeka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Russia
Republic of Tatarstan Cup
Fc Groza Kazan
۰
۱۴
Smena Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Aiya Kazan
-
-
Dush Vahit. Rayona-Kazan
Finished
۱۶:۳۰
Savinovo Kazan
-
-
Everest - Vysokaya Gora
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Landespokal Hessen
FC Giessen
-
-
TSV Steinbach 1921
Finished
۱۶:۳۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
Peimari Utd
-
-
Tove
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
-
-
FC Dinamo Bucuresti 1948
Cancelled
۱۷:۳۰
Georgia
Womens League
Wfc Lanchkhuti
-
-
WFC Kolkheti Khobi
Finished
۱۸:۰۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Tek United
-
-
Tolka Rovers AFC
Finished
۱۸:۰۰
Drumcondra FC
-
-
Kilnamanagh AFC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Georgia
National League 3
FC Bakhmaro Chokhatauri
-
-
FC Kolkheti-1913 Poti
Finished
۱۸:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
FC Wacker Innsbruck II
۲
۲
FC Kitzbühel
Finished
۱۸:۳۰
FC Kufstein
-
-
SV Telfs
inprogress
۱۹:۰۰
SC Imst 1933
-
-
SV Worgl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano, Playoffs
Treze FC PB
-
-
Campinense PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰